قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

والاموبایل ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و والاموبایل تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین والاموبایل ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

والاموبایل ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، والاموبایل می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های والاموبایل ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

والاموبایل برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

همچنین هر کدام از مشتریان ما بعد از انصراف از خرید یا عدم موجودی سایت والاموبایل 48 تا 72 ساعت برای عودت مبلغ منتظر باشند.به دو علت تاخیر در عودت مبلغ صورت میگیرد،یک: بانک واسط میباشد که تا 48 ساعت امکان انتقال وجه از بانک به حساب والاموبایل بطول می انجامد دو: در آن روز سقف کارت به کارت پُر شده است.

در صورت وجود هرگونه سوال٬و شکایت لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

تلفن تماس : 04432230767

ایمیل : info@vlamobile.ir